كلاسهاي رياضي عمومي (دوره درس و تست) براي كنكور كارشناسي ارشد و دكتري سال جاري (كنكور ۹۸) در ترم  پاييز  ۹۷   براي رشته ها ( عمران و مكانيك و كامپيوتر  مواد، رياضي؛ نقشه برداري؛ علوم كامپيوتر٬ ژئوفيزيك٬ نفت  و .....) در موسسه  نصير برگزار مي شود.

   


  رياضي عمومي  ۱و۲ ( دوره ۹۴+ ۱۶ ساعتي )           

طول دوره  ۹۴+ ۱۶ ساعت( كه دوره  ۹۴ ساعتي آن شامل تدريس مطالب درسي مورد نياز  و بيان نكات لازم براي كنكور به همراه حل تست هاي كنكور براي تفهيم بيشتر  مطالب)  و شامل ۲۲  جلسه است و در هر هفته ۲ جلسه(و هر جلسه ۴ ساعت و ۱۵ دقيقه) برگزار مي شود و برنامه  دوره ۹۴ ساعتي  آن به شرح زير است:

 پنجشنبه ها  و جمعه ها  ۱۷  الي ۲۱:۱۵

 

                                                  

 تذكر  ۱: دوره   ۱۶ ساعتي  حل تمرين  همزمان با كلاسهاي تابستان و با نظارت و تاييد  استاد آقاسي  توسط يكي از رتبه هاي برتر كنكور انجام شده و شامل حل تمرين و رفع اشكال خواهد بود و برنامه آن توسط موسسه پس از شروع كلاسها  اعلام ميشود و شركت در ان براي كليه دانشحويان كلاس رياضي نصير  رايگان است.

تذكر ۲: شروع كلاسهاي ترم تابستان  از اواخر تيرماه خواهد  بود.

 


  توضيح براي كلاس نكته و تست(برگزاري انحصارا در موسسه پژوهش):

كلاس نكته و تست  در سال ۹۷  يك دوره  ۳۶ ساعتي(براي دانشحويان كليه آموزشگاه ها) است كه در ترم  زمستان ۹۷ برگزار ميشود و هدف آن مرور نكات مهم و كليدي و بيان روشهاي تستي براي حل برخي سوالات  و بالا بردن قدرت و مهارت  و سرعت حل سوالات در قالب حل تست(حل سوالات هدفمند موجود در جزوه تست كه يك هفته قبل از شروع دوره نكته و تست  به صورت  رايگان  در اختيار دانشجويان قرار خواهد گرفت)  و مكملي براي دوره جامع درس و تست رياضي ميباشد.  

اطلاعات کلی در مورد نکته و تست ریاضی عمومی سال ۹۷

هر سال برای بررسی نکات مهم و کلیدی در قالب حل تست های هدفدار  دوره کلاس نکته و تست در زمستان برگزار می گردد. این دوره  در سال جاری ۴۰ ساعتی(دو جلسه ۵ ساعتی  در هر هفته) است و برای کلیه رشته ها(عمران٬  مکانیک٬ مواد٬  مدیریت کسب و کار MBA ٬ کامپیوتر٬ صنایع٬ ژئوفیزیک٬ نفت  و ریاضی و ......) خواهد بود. 
 
  زمان کلاس : پنج شنبه و جمعه ها ۱۴:۳۰ الی ۱۹:۳۰ 

 شروع کلاس ها : ۲۵ بهمن                     پایان کلاس ها : اواخر اسفند ۹۷

  ثبت نام برای کلاس نکته و تست انحصار ا در موسسه پژوهش است و این دوره در هیچ آموزشگاه دیگری در تهران برگزار نمی شود.

 

تستهای حل شده در این دوره با  تستهای کلاس درس و تست یا تستهای دوره حل  تمرین  که به صورت رایگان برای دانشجویان ترم تابستان و پاییز موسسه پژوهش  یا نصیر برگزار می شود هیچ اشتراکی ندارد.

  • اين دوره در عمل مكملي براي دوره درس و تست (در کلیه آموزشگاهها) خواهد بود و براي بالا بردن مهارت تست زني و افزايش سرعت تجزيه و تحليل و حل مساله تنظيم شده است.
  • در اين دور  جزوه تست رايگاني از سوالاتي كه كليه نكات مهم را پوشش دهند در اختيار دانشجويان قرار ميگيرد.(دانشجویان از دوشنبه ۸ بهمن  باید جزوه سوالات را از موسسه پژوهش به صورت حضوری یا با ارسال مشخصات خود به آیدی @P86741 در تلگرام دریافت کنند)
  • تستهاي اين جزوه به صورت كاملا هدفمند (حدود ۲۰۰ تست ) به گونه اي مرتب شده اند كه كليه نكات مهم در قالب حل تست مورد بررسي قرار گيرد.
  • سوالات موجود در جزوه تست  ۶۰ درصد سوالات تاليفي(كمي بالاتر از سطح كنكور و در راستاي پوشش نکات مهم در حین حل  كمترين تعداد تست ممكن )  و ۴۰ درصد  منتخب جلد دوم  و سوم (سوالات نكته دار در بين سوالات كنكور رشته هاي مختلف در سالهاي اخير) است.
  • تستها  به  صورت طبقه بندي(بر اساس سرفصل كتابهاي رياضي ۱و ۲ ) خواهد بود.
  • دانشجويان قبل از شركت در هر يك از جلسات كلاس بايد نسبت به حل سوالات مشخص شده در جزوه اقدام نمايند. در هر جلسه از كلاس٬ همه تستهاي مشخص شده در جلسه قبل حل شده و نكات آنها ذكر ميگردد.
  • اين دوره براي دانشجوياني مفید  است كه درس رياضي عمومي را يك بار تا قبل از شروع كلاس مرور كرده باشند یا فرصت مطالعه  مطالب درسی را همزمان با دوره نکته و تست داشته باشند.(در كلاس درس من يا ساير اساتيد شركت كرده اند و يا خود شخصا مطالب را مطالعه  كرده باشند. )
  • شركت در اين دوره شما را از حل تستهاي جلد  ۲ و ۳ بي نياز نمي كند و موازي با اين دوره بايد شخصا نسبت به حل تستهاي جلد ۲ و ۳  کتابها طبق برنامه مشخص شده در سایت و کانال  اقدام نماييد.

 ثبت نام این کلاسها  همزمان با ثبت نام کلاس درس یا به طور مجزا از فروردین ۹۷  آغاز شده است.

 


 

 تذكر : براي شركت در كلاسهاي رياضي عمومي كه اواسط  تيرماه آغاز مي شود شما به جلد اول كتابهاي رياضي عمومي ۱ و ۲ (ويرايش سوم، انتشارات نگاه دانش) نياز داريد. كه ميتوانيد آنرا از موسسه دريافت نماييد. ضمنا در اواسط تيرماه برنامه دقيق مطالبي كه براي جلسه اول بايد پيش مطالعه نماييد در سايت قرار داده مي شود. 

                                                                                      

 

 

    اين دوره براي چه رشته هايي است؟

اين دوره براي رشته هاي زير در نظر گرفته شده است:

۱) رشته هاي مختلف فني مهندسي مانند عمران و مكانيك و   كامپيوتر- مواد - نقشه برداريمعدن - نفت- نساجي و .....................
۲) رشته هاي مختلف علوم پايه مانند : رياضي- علوم كامپيوتر- ژئوفيزيك- فلسفه علم- علوم دريايي(فيزيك دريا)
۳) كنكور دكتري براي رشته هاي مختلف


براي اطلاع از هزينه ها و نحوه ثبت نام  و برنامه كلاسهاي هر رشته به آموزشگاه  نصير   مراجعه نماييد.

آدرس موسسه نصير  خيابان شريعتي٬ نرسيده به پل سيد خندان٬ دانشكده برق دانشگاه خواجه نصير (تلفن : ۸۸۴۶۴۷۸۰-۰۲۱)